Červen 2010

wednesday || bye bye school! hello holiday!!!

30. června 2010 v 21:08 | N.


a je to tady. prázdniny. konečně jsem se dočkala. je neuvěřitelný že je rok za mnou, v září jdu do druháku. už. pamatuju si první den na střední jako by to bylo včera. za tu dobu se toho hodně změnilo. a zachvíli tu máme opět první den, ale tentokrát v druháku.. jsem zvědavá na letošní prváky. haha. už nebudu ta nejmladší.D (jsem škodolibá, jsem a jsem a jsem)
na tenhle den jsem se těšila asi tak od listopadu, na léto mám samé štastné vzpomínky, plno zážitků s přáteli.
miluju vůni prázdnin.
mám chuť si sednout s někým na balkon na milion polštářků, zamotat se do deky, pustit si rádio, vzít vodnici, nějakou flašku a prostě jen tak sedět, poslouchat a užívat si léta.
problém?
nemáme balkón, a vodnici.. a tu flašku.

všichni se chlubí vysvědčením a mě stále leží v tašce. opravdu se nemám čím chlubit. celé pololetí jsem řešila své veledůležité (ale pro mě opravdu důležité byly.. jsou!) problémy, nebo jsem byla utahaná a smutná.. a nebo taky všechno dohromady. upřímně, radši budu štastná a spokojená než zdeptaná s užasným vysvědčením. ovšem pak se nemám čemu divit.D

cítím z venku grilované maso. a seno...

hej. nikdy bych nevěřila že zamilovat se je tak jednoduchý. zvlášt když máte pocit že on je On s velkým O (melu neskutečný sračky). poslední dobou mám přemýšlivou. neříkám že mě nebavilo být každou chvíli s někým jiným. být volná. nelíbí se mi? paráda. vyměním ho. jistým způsobem mě to strašně strašně bavilo a .. byla jsem to já, ale nadruhou stranu jsem ráda za H. za vztah kdy jeden miluje druhýho. je těžký nepodlehnout mýmu zvrhlýmu . překvapivě statečně odolávám..

láááskááá je láááskááá...

ale chybí mi:(
N.tuesday || a few things about me ..

29. června 2010 v 16:15 | N.
Jsem ... ukecaná, optimistická, veselá, cholerik, sangvinik, melancholik a taky flegmatik ( opravdu to je možný:D), citlivá, sentimentální, tvrdohlavá, někdy extrovert někdy introvert, svá, upřímná, roztržitá, šílená, provokace sama, vysmátá, přátelská, jako minový pole, nevypočitatelná, ironická, nedočkavá

Miluju ... všechno kde je čokoláda, lízátka, gumový medvídky, McFlurry, ledovou tříšť, své přátele, svého přítele, nákupy, módu, Finsko, Sydney, letní šaty, boty, laky na nehty, léto, pláže, ELLE, zajímavý knížky, starý věci, hudbu, rychlý a luxusní auta, slunečnice, dárky, překvapení, perníkový srdce, rajčata a okurky, šopskej salát, leopardí vzor, Cuba Libre, Gossip Girl, filmy ( sex ve městě, Amélie, chceš mě chci tě, Marie Antoinetta, Alenka v říši divů..), Johnnyho Deppa, Pink a Lady Gaga, pomelo, neperlivé minerálky, krasobruslení, tanec, kreslení ...

Nesnáším ... kedlubny, rozinky ve vánočce, hruškový cokoliv, matematiku a fyziku, šílený seriály jako Hanna Montana a Kouzelníci z Waverly, novodobý disney "celebritky" , zimu a zimní sporty, když někdo chodí neustále pozdě, když někdo nedodrží co slíbil, pomlouvání a neupřímnost, doktory, nudu, když někdo druhý odsoudí aniž by je poznal, když někomu leze zadek z kalhot ... 

N.

monday || boys boys boys..

28. června 2010 v 18:34 | N.
asi neni dobrý začínat novej blog némoc optimistickým článkem, ale jelikož se moje nejlepší kamarádka musí učit zsv, protože bude ve středu(!! ano, na vysvědčení..) zkoušená, hodlám se vypsat sem.

říká se "užívej života dokud jsi mladá" ale co tím vlastně chtěl básník říci? po rozchodu s klukem, se kterým jsem byla víc jak rok jsem si opravdu užívala života. ve všech směrech. když se nad tím teď ale zamyslím to užívání spíš než k tomu dobrýmu bylo k tomu špatnýmu. ale od začátku.

o kluky jako takový tím myslím, že nepočítám mou zamilovanost do Billa Kaulitze která trvala snad rok .D jsem se začala zajímat ve 13. byla to taková dětská láska. vlastně mi to zamilování vydrželo hrozně krátce, asi po čtvrt roce jsem se zamilovala do již zmíněného kluka, se kterým jsem se rozešla tenhle rok v březnu. to už bylo něco jiného. P. (budeme mu tak říkat..) byl o dva roky starší jak já, "rozumější" a vůbec, tenhle vztah mě ve všech směrech posunul opravdu o kus dál, a i když teď si ťukám na čelo, jak jsem s ním mohla vydržet tak dlouho (dvě strany mince, pamatujete?) můžu mu vlastně poděkovat. kdo mě zná už ze starších blogů ví, že jsem během tohohle vztahů měla menší úlet s jistým D. (zachvíli se v těch písmenách asi nevyznáte, ale to nevadí.D) za který jsem vlastně také vděčná... počkat počkat.. žeby platilo všechno špatný k něčemu dobrý? .. po tomhle menším úletu s D. můj vztah s P. tak nějak fungoval, ano s jistými zakopnutími, ale fungoval. fungoval až do té doby než se objevil pan V. a já si díky němu uvědomila že vztah s P. už prostě nemá cenu. všechno mě na něm štvalo. to, jak ze mně vždycky dokázal tím svým inteligentním způsobem udělat tu špatnou a tu blbou, to, jak mi vždycky vyčítal že s ním manipuluju přitom to byla jeho parketa. věčně sme se hádali a jediné co nás spolu ještě bavilo byl sex. následoval rozchod. víceméně kvůli tomu jaký byl, víceméně kvůli V. těžko říct. další necelý tří měsíce to byla sama diskárna a plno plno úletů... K., V., V., D., K.(taky už v tom máte zmatek?.D)
pak se objevil můj nynější přítel. říkejme mu H. a abych pravdu řekla, bylo to perfektně načasováno. vůbec celé to bylo jak z telenovely. plno motanců, problémů, nedorozumění.. nakonec jsme ale spolu, a můžu říct že díky němu jsem z toho kolotče venku. nevědomky mi pomohl v tolika věcech...
co mě ale přinutilo napsat tenhle článek je to, jak dokážou být lidé svině. moc dobře vím, že jsem nebyla svatá ale sakra proč někomu dělá takový problém přijmout to, že já a H. jsme spolu, já miluju jeho, on miluje ?.. možná si za to trochu můžu sama, ale minulost je minulost, lidé se mění. ale co vím jistě je to, že nikdo nemá pravo montovat se do mého života. tak ať toho sakra všichni nechají!..
N.monday || I just killed my boyfriend ...

28. června 2010 v 10:47 | N.
tak je to zase tady. můj chvilkový rozmar. prostě jsem se ráno probudila s tím, že si opět založím blog. jsem vážně šílená. už to bude přibližně rok a něco co milá N. zanevřela na blog.cz a přestěhovala se na blogspot.com mezi ty "lepší". jenže pravda je taková že každá mince má dvě strany... a já už nemám náladu patřit mezi ty "lepší". vždycky jsem byla jiná. chich. prostě jsem měla čirou náhodou dneska náladu na to, být zase ta "neznámá" (ba ne, najde se pár lidí kteří budou vědět... ) N. toužím zase po tom moc sem psát co mě napadne, chybělo mi vypisování mých šíleností na blog.. opravdu! 
s psaním blogu se mi vybaví štastný chvíle na které ráda vzpomínám, šíleně mě bavilo číst si články zpětně a přemýšlet o tom, co jsem napsala a ještě víc mě bavilo číst blogy ostatních.. zajímalo by mě, jestli je ještě najdu.. navíc si myslím že právě teď je správný čas na to se k tomu vrátit..

takže...
vítej zpátky milá N...
N.