Červenec 2010

tuesday || when your gone ..

27. července 2010 v 16:29 | N.
ž i j u.
zatím.
nemám náladu se vypisovat ze svých nálad.
tak někdy jindy.
možná.

Friday || sunshine

16. července 2010 v 15:03 | N.
n

vím, jsem strašná.
ale můžu vám to jednoduše vysvětlit. nemůžu psát protože jsem buď v práci (což znamená brzké vstávání a příjezd kolem čtvrté hodiny odpolední, pak už nějak neni nálada něco psát) a nebo jsem venku s přáteli, s H. nebo prostě někdě. jo ještě jedna možnost. mám tolik nových informací že jsem líná o všech psát.

můžu vám říct že si prázdniny opravdu užívám. v práci je všechno v pohodě, pracuju s kamarádkama, jsme v terénu takže se i opálím(nebo spálím), ale má to i své mínusy. například to, že mě šíleně bolí nohy a včera mě taky šíleně bolela hlava. cestu autobusem si zpříjemňuju posloucháním písniček a koukáním z okna. 

zachvilku by se tu pro mě měli stavit kámoši( ehm.. jde vlastně o V. a D. nevíte? haha:D prostě mé dva úlety, ale říkejme jim kámoši) a pojedeme na pískovnu. měla jsem jít s Didi, ale neni jí dobře nebo co. zvrací. moje další kámoška tam šla s jednou krávou, nemůžu jí ani vystát, takže se uvidíme asi až tam. popravdě jsem na to zvědavá, ale jestli se na mě D. opováží jenom šáhnout urazím mu ruce. projistotu jsem vybavena Cosmopolitanem, jako kdybych se nudila.

H. mi přijede zítra. měl přijet dneska, ale nějak mu to  v práci neklaplo. chybí mi.

končím, ještě nemám tak uplně sbaleno:D 
N.

monday || enjoy

12. července 2010 v 20:52 | N.
n.

nečekejte dneska slohovky.
jen vám chci říct že se mám vážně skvěle.
užívám si prázdnin. jsem se svým miláčkem(bohužel jen o víkendech..), s přáteli, nebo v práci s přáteli a je mi vážně skvěle.
právě mám otevřené okno dokořán, poslouchám Kiss, piju pomerančový džus a píšu s lidičkama.

užívejte si prázdnin.
já si je užívám.
N.wednesday || připadám si jako medůza na suchu

7. července 2010 v 19:47 | N.
teď si říkám, že jsem opravdu ráda že tenhle blog mám. po ruce nemám nikoho komu bych se mohla rozbrečet na rameni a on by mě uklidnoval.
je tu ještě jedna možnost.. můžu si sednout na zem, mlátit pěstma do země, křičet, brečet, ale to by si asi mamka myslela že jsem zešílela, a já opravdu nestojím o její ustarané pohledy a otázky typu co se ti stalo? 
a tak tu radši sedím sama, brečím za zvuku Innocence, koukám z okna na tu odporně modrou oblohu  f u j  na kterou stejně přes slzy ani nevím, snažím se uklidnit a píšu sem. poslední a momentálně nejlepší varianta. docela paradox.. nebo to přijde jen mě? přijdu si jako šílenec.

ukliď to nádobí .... 

proč člověk nedokáže smazat všechnu tu špatnou minulost? chtělo by to ovladač s tlačítkem d e l e t e ... nikde ho tu nevidím. nejhorší je, když vás ten člověk, který vám zrovna ubližuje zná. a ještě horší je, když ten člověk ví jak na vás, a to nejhoríší je, když ten člověk děsně rád ubližuje druhým, když s těma druhýma děsně rád manipuluje.. fuj. pryč pryč s těmahle myšlenkama...

... tak to jdi udělat a nevztekej se tu! já na to nejsem zvědavá!!

vážně jsem na tom už špatně. chtělo by to už zase zítřek. vstát, v rychlosti namalovat, obléct a běžet na bus. chvíli se něčemu s D. tlemit, spát, koupit ledový kafe, hodně hodně ledovýho kafe. nasadit úsměv a pracovat. jo, to potřebuju.
nejsem normální.

N.
... když vám řeknu aby jste to nečetli, nebudete to číst?

blbá otázka. jasně že to budete číst.

monday || fake..

5. července 2010 v 20:21 | N.
víte co je nejhorší? zjistit že vaše kamarádka je potvora. potvora která vám nepřeje vaše štěstí. potvora, která se většinou ozve když něco potřebuje, nudí se a nebo jste prostě po ruce. potvora, o které víte že se jako potvora chová, ale jste tak naivní že si myslíte že vás má natolik ráda že by vás se svojí nejlepší kamarádkou nikdy nedrbala. omyl omylů.
nemá cenu tu řešit...

a víte co??? S E R U jí na všechno.

monday || it's the state of bliss, you think you're dreaming it's the happiness inside that you're feeling

5. července 2010 v 10:28 | N.
nejhorší ze všeho nejvíc je, když máte všechno co vás dělá štastný, a pak najednou konec. na nějakej čas musíte být sami. a nejde s tím nic udělat, jediný co musíte je trpět a čekat na den, kdy se vám vaše štěstí vrátí. a ještě horší to je, když je to někdo koho milujete. ostatním se to říká hrozně jednoduše, to vydrž to.., ale zkusili ste si někdy žít bez srdce?!

asi je vám jasný že teď nemám náladu.. a pochybuju že jí vůbec přes týden budu mít. říká se, že pomáhá se vypsat, vůbec mi nepřijde že bych měla lepší náladu. asi to na mě nefunguje nebo co.

jediný co vám můžu říct je, že jsem se celý víkend měla opravdu moc dobře. bez pár hodin jsem s mým H. byla pořád. v sobotu odpoledne, od soboty večer až do neděle dopoledne a pak ještě odpoledne.

a teď je fuč..

dnes jsme s D. ( má nejlepší kamarádka..) měly v plánu koupit pizzy, pití a jet na pískovnu krapet se opálit, ale venku to moc na slunění nevypadá, tak si místo toho asi někam půjdem sednout a povídat. nechci být sama.. 

jo, a konečně si stahuju Zatmění, jsem opravdu zvědavá.
N.

doufám že si užíváte prázdnin.

thursday || ž bla bláá mi ne vííí opláá bůů:D

1. července 2010 v 21:01 | N.


snad můj nejmilovanější díl Přátel.. :D

doufám že jste si první prázdninový den užili, aneb jak na první prázdninový den, tak po celé prázdniny (by N, .D). dneska se toho stalo moc, a zítra budeme vesele pokračovat, pokud si najdu čas, ozvu se vám.)
N.